Laboratuvar Tezgah Sistemleri

Modüler bir tasarım özelliğine sahip olan bu tezgah aynı zamanda Ada Tezgahı olarak da bilinir. İki taraflı veya dört taraflı olarak kullanılabilme özelliği, ürünün kullanımını son derece pratik hale getirir. Ayrıca, laboratuvar orta tezgahları, özel imalatları sayesinde üzerine yerleştirilecek cihaz ve kullanıcı ihtiyaçlarına uygun ergonomik bir şekilde üretilebilir.

Kenar Tezgah üzerine Eviye Musluğu, Göz Duşu, Kurutma Askılığı, Gaz Muslukları, Elektrik Kablo Kanalları, Metal Servis Paneli Rafı ve Asma Dolap gibi ürünler kolayca entegre edilebilir. Ayrıca, tezgah arkasındaki tesisat boşluğu, kullanıcının işini önemli ölçüde kolaylaştıracaktır.

Tezgah yüzeyleri, 24 saat kimyasal dayanıklı Çalışma Yüzeyi kullanıldığında uzun yıllar boyunca dayanıklılığını koruyan bir ürün haline gelir. Modüler sistem olması sayesinde tezgaha eklemeler, revizyonlar ve taşıma işlemleri kolayca gerçekleştirilebilir. Tüm tezgahlar, kullanıcı ayar sorunu yaşanmaması için Lazer Teraziye alınır. Orta tezgahın uç kısımlarına, tesisat boşluğuna yapılan kapak ile elektrik, su, gaz gibi alt işlere rahatlıkla erişim sağlanabilir.